Parvekenäkymä_sisäpiha_Puosu

Yhteystiedot

Harppuunakortteli – tule kotiisi

Osoite

Vallihaudankatu 1, 20100 Turku

Rakennuttaja

Merimieseläkekassa
Projektipäällikkö Matti Jokinen

Projektinjohto

NCC Suomi Oy
Miia Järvelin

Viestintä

Merimieseläkekassa
Hallinto- ja viestintäpäällikkö Marina Paulaharju
marina.paulaharju@merimieselakekassa.fi
050 560 4230

Asuntojen välitys

IN LKV Oy
in@inlkv.fi
050 2556

Sari Kuusisto
sari@inlkv.fi
050 2556

Arne Hyvärinen
arne@inlkv.fi
050 2348

Miska Piirainen
miska@inlkv.fi
050 2165

Lea Dahl
lea@inlkv.fi
050 2175

Minna Rakkolainen
minna@inlkv.fi
050 2307

Ota meihin yhteyttä




Uutiskirje

Haluan tilata Harppuunakorttelin uutiskirjeen ja saada ensimmäisten joukossa tietoa korttelin tapahtumista ja uutisista

Haluatko päästä tutustumaan asuntoihin? Valitse sinulle paras ajankohta näytölle

Arkisin klo 9-16Arkisin klo 16-20Viikonloppuna klo 9-14Viikonloppuna klo 14-18Kaikki käy

Toivon, että minuun otetaan yhteyttä

PuhelimellaSähköpostilla

Paras aika tavoitella

klo 9-13klo 13-16klo 16-20